| sagetator a întrebat:

Cine a terminat sau este la facultatea de economie si administrarea afacerilor sectiunea "finante si banci"? Ce imi puteti spune, legat de stiintele exacte? Am inteles ca se face matematica aplicata, doar atat...mai este ceva? Ai sanse sa te angajezi dupa terminarea facultatii? Chiar in primii doi ani? (dupa terminarea masterul-ui)

1 răspuns:
| GabrielaSandica a răspuns:

Eu am facut facultatea de Relatii comerciale si financiar-bancare interne si internationale, specializare finante si banci. Am colegi care s au angajat din timpul practicii, adica anul 2. Poti daca vrei.

Gabriela Sandica
Senior Coordonator Avon si Ambasador AVON!
Pagina mea personala