| anonim_4396 a întrebat:

Cine a vazut filmu,, I know what you did last summer"? Cum vi s-a parut? Ce parere aveti despre tipul cu >carligul?:"

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Am vazut filmul :X mie una mi-a placut foarte mult ...chiar daca a fost infricosator a fost super. imi plac la nebunie filmele horror. daca chiar vrei sa vezi un film horror bun iti recomand "rest stop"winking

4 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Eu l'am vazut... mi s-a parut interesant...si imi place la nebunie actrita Jennifer Love Hewith... tipul cu carligul laughing pai cum sa mi se para... avea si el rolul sau in film... m'a speriat omul ala...cam ticnit laughing acum uita'te la"I still know what you did last summer"

| Pho3nix a răspuns:

E dragut.
Nu-i chiar un film horror.
As vrea si eu un carlig sa o sperii pe sora mea

| Marry:X a răspuns:

Buna.Sincer mi s-a parut infricosator:-s, desi nu ma sperii usorwinking. Am vazut eu film 3d horror:-s.Stiu ce ai facut asta-vara:-s. De atunci imi era frica sa stau seara pe afara, dar mi-am revenit.Intr-un cuvant nota 10:X.Pa pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja am vazut jumatate maine vad restulwinkingsi mie imi pl jennifer love hewit mai ales in mesaje de dincololove struck