| LoveMusic a întrebat:

Cine a vizionat serialul "Cameleonii" de pe AcasaTv? Mie imi place mult :X Voua? [Astept pareri!]

Răspuns Câştigător
| ZuuZaaA a răspuns:

Daaa Daa, imi place :X...
Pacat ca nu o sa am timp sa ma uit mereu la el, adica o sa mai pierd cate un episod cand am meditatii.in fine, oricum e foarte nice filmul

96 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superba Telenovela:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost super tare si sper ca o sa-l mai dea pe acasa, te iubesc pee wee

| Diana1417 a răspuns:

E super tare, dar pacat ca uneori pierd cate un episod dar il caut si ma uit, e unul din cele mai tari filme...

| flaviak a răspuns:

Daa e super. Cel mai mult imi place piesa Cumbaya

| niky013 a răspuns:

Daaaa. Este super marpha

| Pam`Pam a răspuns:

Si eu ma uit la filmlove struckbig hug

e superblove struck
il adorlove struck
ar fi mai bine daca ar fi 2 episoade=p~[dar e bine si atat decat deloc]

ulises e superb=p~
il adorr=p~
si soll la fel=p~
si cel blond care e in clasa cu ei=p~

francisco[thinking] parcastraight face

love struck

| chioau1432 a răspuns:

Tare tenelovela super