| Irmmma a întrebat:

Va place serialul "Cameleonii"? Mie imi place mult, in special de Ulises, Solange, Valentina si Sebastian. Vreau pareri! Voua va place?

Răspuns Câştigător
| Mirii (:. a răspuns:

Daa love struck. Si de Sol, Ulisess, Pato, Valentina si Sabastian day dreaming.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place. Din pacate nu il pot urmari. Pana acum am vazut doar secvente din 3-4 episoade intamplator. Nu am putut urmari ca nu am timp.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! imi plac cei ce iti plac si tie

| Elly_8365 a răspuns:

`Besk serialu`...
Primele episoade nu prea m`am uitat. dar apoi m`am uitat la fiecare episod.
Imi plc in mod special de Valentina, Sebastian, Solange, Ulises sh Francisca :X:X:X:*:*:*