| VivaRoZ a întrebat:

Cine urmareste serialul Cameleonii? mie imi place mult si astept sa vad ce ziceti voi... dar vreau sa stiu care va place mai mult dintre Cameleonii si Sin senos hai paradiso...

20 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Nu am urmarit Fara sani nu exista paradis, nu mi s-a parut interesant de la inceput si nu l-am urmarit, dar cred ca a fost frumos de vorbesc multi de film. Oricum momentan urmaresc Cameleonii si imi placehappy [mai ales de Uliseswhistling ]

| CatGirl a răspuns:

Amandoua happy Imi plac amandoua deoarece au o poveste interesanta si nu a mai fost copiata ideea de telenovela ca de obicei. Foarte frumoase povestile lor.

| deea_1980 a răspuns:

Le-am urmarit pe amandoua si imi plac; x. dar fara sani nu exista paradis imi place mai mult.

| aragon18 a răspuns:

Sincer, imi place mai mult Cameleonii. Fara sani nu exista paradis era vorba despre viata prostituatelor, ceva cu totul neobisnuit. In schimb, in Cameleonii, e ca un fel de Rebelde, in care ne regasim toti tinerii in cateun personaj happy.

| Bia:X a răspuns:

Cameleonii e o telenovela foarte reusitahappy:X

Răspuns utilizator avertizat
| B3bytzaa a răspuns:

Amandoua sunt frumoase fiecare cu subiectul ei si tema ei.Chiar ai ce invata zic eu din elebig grin.Sunt niste lectii de viata pe care oricine ar trebui sa le vada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut si sin senos hai paradiso dar mai mult imi place cameleonii pup :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador cameleonii...
e un serial tare de tot.
vreau sa stiu cine interpreteaza piesele din telenovela
va rog frumos... daca stie cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa ma hotarasc.Amandoua imi plac la fel de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cameleonii sint cei mai tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kameleonii desigur e o telenovela foarte reusita.nu ma asteptam...este asemanatoare cu rbd. v in genu dar ea este mai dificila si mai placutaa...imi place ce sa maai
komentez...myrelushatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua imi plac foarte mult.Sunt interesante povestile lor.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Senos hai paradiso\! 11111!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place f mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac amandoua la fel dar parca ceva nou este mai frumos. este frumoasa Solange, se potriveste fr bine cu Ulises pacat ca s-au certat dar oricum se impaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa scrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca camelionii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am urmarit pe amandoua dar imi place mai mult cameleonii(mai ales de Ulises, este foarte frumos). Nu am mai urmarit nicidata ceva atat de curioasa.Ador cameleonii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult cameleoni deoarece joaca Alfonso un actor super talentat am urmarit si rebelde ma regaseam ca caracter cu al lui Miguel Arango in fine cameleoni e un serial interesant si cu ceva actiune oricum tare