| LoveMusic a întrebat:

Cine a vizionat serialul "Cameleonii" de pe AcasaTv? Mie imi place mult :X Voua? [Astept pareri!]

Răspuns Câştigător
| ZuuZaaA a răspuns:

Daaa Daa, imi place :X...
Pacat ca nu o sa am timp sa ma uit mereu la el, adica o sa mai pierd cate un episod cand am meditatii.in fine, oricum e foarte nice filmul

96 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pee wee ceva de gen il cheama p ulissesbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador telenovela cameleonii
va iubesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte multttt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super filmul camelionii in fiecare zi il urmaresc imi place foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie ìmi place foarte mult dar cìte odata nu am posibilitate sa-l urmàresc pentru ca trebuie sa ma duc la volley.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai super film pe care l-am vazut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da l-am vizionat si imi place foarte mult si nu vreau sa pierd nici un episodlove struck:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa vad si eu episodul din 11 martie unde pot sa il vad ca l-am piertut ca am avut mult de invatat va tog spuneti-m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e soooooper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place mullllt tie ce personaj iti plc cel mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun serialul si il astept cu nerabdare in fiecare seara. Sper sa aiba un final frumos la fel ca si Rbd care mi-a placut la nebunie. Pup Ina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie imi place foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult mai ales de sebastian, valentina, ulises si solange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul e loarte frumos da pacat ca nu prea timp sa ma uit ca am prea multe teme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult serialul...nu pierd nici un episod... mirabela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uiaiai... ce frum e sebastianlove struckcel mai tare dar si patricio sh lucio sh mai ales federicolove struck:X:X:X:X:X:Xfrum raaauuuulove struck:X:X:X:X:aaa daaa sh ulilove struckcel mai tare film:X:X:Xlove struck app si nu seamana cu rebelde cum zic astialaughingce aia din rbd erau hoti?laughingrolling on the floor)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ulisses il cheama pee wee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt suuuper serialeke...ma uit la ele instantaneu ma rog...pe 19 aprilie a fost ziua mea si nu am putut sa-l vad ca ziua mea a fost pana la 9 jumatebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaa e cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaa imi place dar citeva serii le pierd nu am timp sal privesc in fiecare zii dar imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebuni'' Cameleonii''imi plac actori Vale, Sebastian, Sol, Ulises, Federico si multi alti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am vizionat.Il urmaresc in fiecare seara.Imi place telenovela camaleones

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha e superrrrrrrrrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deah si mie imi place la nebunie filmul...il adooor:*:*:*:*:*:*:*:**:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un film interesant.il ador pe Pee Wee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cea mai tare telenovela seamana cu''REBELDE''nu am pierdut niciun episod. Dar niciodata nu o sa fie ca ''REBELDE''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place mult