| DarKJoKeR a întrebat:

Cine are ca hobby desenul?:p.Si ma refer la un hobby de care se tine destul de binebig grin...As vrea sa schimb niste parerihappy...Cine doreste, imi poate lasa mesaj aici sau pe privatbig grin.Multumeschappy. Astept >propuneri:

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu am hobby desenul, dar numai la scoala, in orele plictisitoarehee hee

| JackieSue a răspuns:

E un super hobbylaughing...chiar imi place...am avansat la stadiul de grafuriwinking

| Brigitta a răspuns:

Si mie imi place fff mult big grin Am numeroase premii. Dar nu imi place sa desenez la comanda.

| maryana5 a răspuns:

Imi place sa desenez!
xoxo, mary peace sign

| Jonsdottir a răspuns:

Eu happy desenez tot timpul...imi place :X

By Dy
Xo~Xo

| pam_pam a răspuns:

Eu sunt la Tonitza, liceu de arte plastice. Desenul si pictura se mananca pe paine.big grin

| DarKJoKeR explică:

@madhouse
Daca ai si poze cu desenele, e numa binebig grin

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Si mie imi place sa desenez, da' numai cand am chef. Am un desen si in revista liceului:p