| OnePiece a întrebat:

Cine castiga Champions League anul asta?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As vrea Bayern, dar cred ca real va castiga

| Drimmero a răspuns:

Batalia se va da intre Liverpool si Bayern, cel putin asta e finala la care viseaza toata lumea.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Sa stii ca ai dreptate, al dolea razboi mondial va fi

| MihaiNicu23 a răspuns:

Real sau Bayern depinde care merge mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper că Liverpool.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Victorie! Wenger dat afara...Arsenal abia acum poare sa respire, se anunta un viitor optimist!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Unul din motivele pentru care nu o să mai mă intereze PL. big grin

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Se pare ca tu, ca un simpatizant al echipei ce te declarai, nu ai de gand sa vezi echipa cum se bate pentru trofee si sa conteze in lupta pentru titlu.

Nu-i iau din merite lui Wenger, a insemnat ceva, candva...dar 3 titluri in 22 de ani inseamna prea putin! Sa nu uitam de magariile facute de-a lungul vremii la club, mi-am dorit sa nu mai castigam UEL stiind ca va ramane si sezonul viitor, dar acum ca stiu ca va pleca indiferent, imi doresc trofeul!

| Xelon a răspuns:

Imi doresc sa castige Pool, dar pentru mine daca pierde si Real e perfect m-am saturat de circu asta ieftin Real si Barca.