| IQOnly a întrebat:

Cine credeti ca are cei mai multi prieteni pe TPU? A, si daca vreti trimiteti-mi cereri de prietenie o sa le accept pe toate.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Monica credbig grin

| Silvia a răspuns:

Consteaza? Pot sa am si 2000 de prieteni inscrisi.Nu am facut nimic daca nu vorbesc cu niciunul dintre ei.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ti-am trimis cerere de prietenie.

nony
| nony a răspuns:

Prieteni? Eu am aproape 300... vorbesc cu 1 % din ei? Cu ce ma incalzeste ca-i am?

| Hmmmm a răspuns:

Eu cred ca brigaela si mumoasa au cei mai multi prieteni in listabig grin

| DeNyyy a răspuns:

Brigalela si mumoasa kiss

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Prieteni este un termen impropriu folosit. Prietenia nu inseamna o comunicare virtuala, ci mult mai mult de atat. Dar daca acest termen este folosit de site, trebuie sa ne conformam. Si eu iti trimit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cine are cei mai multi prieteni happy, dar o sa-ti trimit cerere de prietenie :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@izabella03 dar cum oare discuta cu fiecare in parte, adica eu dau accept, e doar de suprafata? e posibil sa ti legatura cu cateva mii de persoane?
Poate imi dati si mie cereri; si in loc de raspuns trebuia sa-ti pui nick fundita. happy
Unu sa am si as fi cel mai fericit happy