| Meme10Meme a întrebat:

Cine credeti ca o sa fie userul anului 2021?

26 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca este prea devreme pentru aceasta intrebare thinking

| Meme10Meme explică (pentru DoarBogdan):

Atunci cine ar merita sa fie? Cred ca e clar ca nu RAY.=]

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Meme10Meme):

De unde pana unde legatura cu RAY? Ce ai cu omul? (Si nu, nu trebuie sa raspunzi la intrebarea asta)
Se intelege ca vrei sa indemni lumea la o discutie despre asta, cu pareri anti...
Dar ma rog...

Revenind la intrebare, probabil Jassmina, la cum arata topul, STRICT legat de acest an, nu de alti ani.

Dar pe langa asta, mai este jumtate de an, lucrurile pot sa se schimbe.

| Meme10Meme explică (pentru DoarBogdan):

Am ceva cu RAY ca zice doar prostii. Sunt dezamagit de cum e facut site-ul. Ar fi trebuit sa fie pe locul 1 ala cu cele mai multe raspunsuri folositoare/inteligente. Ar fi fost ioandelasal dar csf n-ai csf.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Meme10Meme):

Da... dar aici este o chestie. Daca vrei sa alegi corect si sa stii ca ai facut o alegere corecta, alege analizand aceste lucruri.

Tu nu ai zis cine ai vrea sa fie (intrebarea ta), tu ai zis cine nu ai vrea sa fie. Alege in functie de raspunsuri, clasament si impactul pe care il are acel user asupra site-ului, din anul acesta.

Pe locul 1 este cine este, pentru ca asa functioneaza sistemul din spate, calculand punctajul. Se ia in calcul si raspunsurile considerate inteligente si folositoare. DAR daca dai de 3 persoane care iti dau doar folositor si inteligent la toate raspunsurile, asa... subiectiv. Si eronat la altele, ce mai zici?

Sistemul de calcul este unul bun, s-au gandit inainte cum sa calculeze punctele in mod corect happy

Si oricum, asta este irelevant pentru alegerea utilizatorului momentan.

| Meme10Meme explică (pentru DoarBogdan):

Nu as stii pe cine sa aleg. Ca aia care merita deja au fost si nu stiu daca mi pot fi odata. Am vrut sa vad ce zice lumea.

| Ofiintă a răspuns (pentru Meme10Meme):

"Am ceva cu Ray ca zice doar prostii", din moment ce a fost votat de catre ceilalti utilizatori, se prea poate ca nici ei să nu fie neapărat mai inteligenți.
Imi aminteste de o opera a lui Costache Negruzzi, în care protagonistul constientizeaza modul in care cantitatea domină calitatea " Proști, da' mulți".

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Meme10Meme):

Asa este, cei care au fost nu pot sa mai fie.
Dar cine stie, poate peste ani... o sa se faca o realegere strict dintre utilizatorii anilor big grin

Dar daca nu consideri pe nimeni ca fiind potrivit, nu este problema. Mai este jumatate de an. Este timp sa apara cineva care sa te dea pe spate (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se știe.

| mgtow a răspuns:

Aflam in decembrie

| Catrice a răspuns:

Eu,normal.

| Meme10Meme explică (pentru Catrice):

=]] Cum te-ai simti daca ar fi Verginica userul anului? xDDDDDDDDD

| Catrice a răspuns (pentru Meme10Meme):

Nu e in top, nu da răspunsuri, nu are șanse.

| Meme10Meme explică (pentru Catrice):

Dar ar fi tare sa intre in top. Oare are seful lui cont de TPU? xDDDDDDD

| Catrice a răspuns (pentru Meme10Meme):

Asta...as vrea sa aflu. Deși cred că el i-a furat contul șefuluihee hee

| Meme10Meme explică (pentru Catrice):

=]]] Eu o sa merg in Finlanda sa ma conving daca chiar exista acele camere de sex=]]] Dar trebuie' sa fac 18 ani, cred. Imi place ca are fata cu Dorian Popa=]]

| Meme10Meme explică (pentru DoarBogdan):

Adevarat.

| Meme10Meme explică (pentru Ofiintă):

Prostii se aduna. Ai dreptate. Dar tot ionadelasal ar fi trebuit sa fie pe locul 1, are recenzii [sa zic asa] mai bune decat RAY. El impreuna cu verginica is cei mai amuzanti useri totusi. Eu as face urmatorul lucru: Sa fie un top pentru cele mai multe raspunsuri inteligente, un top pentru cele mai multe raspunsuri folositoare si unul pentru cele mai bune raspunsuri amuzante. As face si un top pentru cele mai eronate raspunsuri dar ar fi controversat. Mai am multe idei de genul.

| Catrice a răspuns (pentru Meme10Meme):

Are și inteligența lui.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Nu merităm niciunul nici un titlu.Păi dacă ajuți nu o faci că vrei și cu drag față de oameni? Bine aici nu se pun și userii care își fac cont doar pentru distracție și la mișto.Ce ajutor dau adulții când și ei au nevoie la rândul lor de ajutor.Au ajuns părinții să ceară sfat copiilor. Faza cu evaluarea răspunsurilor e aiurea, fără niciun rost. Căci fiecare înțelege și acceptă ce vrea și după capacitatea sa mintală din răspunsurile date de noi. Dacă în realitate cineva ți-ar cere ajutorul aștepți răsplată o fundă sau alte laude? Răsplata e bucuria celui pe care ai reușit să îl ajuți.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Meme10Meme):

Da... si imi fac 100 de conturi si dau "inteligent" de 100 de ori la o persoana. Efectiv ajunge acolo, nu prin "munca" lui, ci prin a userilor?

Sau alta, dai de un troll, isi face 100 de conturi, da 100 de "eronari". Ajunge acolo... pe nedrept?

Inca o data, sistemul este bun asa cum este. Nu poate sa fie dupa tine sau dupa altul, totul trebuie facut in mod corect.

Numai bine! ^_^

| Alverto a răspuns:

Logic că eu laughing

| Meme10Meme explică (pentru Alverto):

=]

| Fatamuntilor a răspuns:

Greu de anticipat!
Vizati sunt cei care atrag atentia ar fi cei clasati in topuri saptamaale/lunare si care s-au remarcat de-a lungul anului.
Dar in sase luni se pot intampla multe
Au fost alesi cei la care eu m-am gandit pana acum 7-8 ani de cand am inceput sa votez.Regulamentul nu permite sa fie votati din nou. Poti vota, dar nu va fi luat in considerare.
Dupa cum spuneam un user care isi incepe anul asta activitatea are sanse la premiu daca reuseste sa impresioneze in mod placut.

| BilaRomânească a răspuns:

Radandam

| Lusiaa a răspuns:

Eu????