| Dove a întrebat:

Cine credeti ca trag in jos tara asta:cocalari, rromi sau combinatia dintre ei?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Superioritatea romanilor.Noi suntem cei mai tari din parcare, nimeni nu mai e ca noi, la noi e mereu soare.Suntem atat de departe de realitate incat nu mai putem da inapoi.Nu mai suntem curati si mai grav nu mai stim ce inseamna sa fii curat, sa fii om.Cocalarii si rromi sunt poate cele mai putin importante probleme.Problema e sa fii roman si sa nu iti pese.De fapt in fraza anterioara am scris un pleonasmoh go on

| Vizitiul a răspuns:

Indolenta oamenilor cand vine vorba de o schimbare in bine a patriei noastre si faptul ca ne prieste mocirla in care vietuim. Nu te supara, dar si intrebarea ta contribuie catusi de putin la scufundarea tarii. De ce? Pentru ca, in loc sa faci schimbari la nivelul tau, incepi sa arunci cu noroi in cocalari, rromi etc.
Nu am inteles de ce va luati de rromi. Iti spun, exista rromi mai oameni ca romanii. Exista rromi mai rromi ca tiganii! Atat am avut de spus.

| Hombre a răspuns:

Toata lumea, cocalarii sunt ţiganii(mai nou rromii), avem un singur talent sa ne pişam contra vantului, toti.

| Gigiku a răspuns:

Tu o tragi mai in jos. Prin modul tau de gandire.
Si care ar fi combinatia dintre ei? Romanul?

| Ladybuug a răspuns:

Pitzipoancele oh go on rolling on the floor.

Sa stii.

Avem cam multe.

| yunnyaaa a răspuns:

Aaa. sa nu crezi ca romanii sunt mai inteligenti.oh go on