| anonim_4396 a întrebat:

Cine de-aici mai asculta Corina Chiriac?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Corina Chiriac, catareata, actor, profesor la conservator, realizatoare de talk-show-ri a participat la foarte multe festivaluri de muzica usoara o ascult intotdeauna cu placere mai ales ca face parte din generatia mea.

luciana
| luciana a răspuns:

Corina Chiriac, oriunde, oricand, cu mare placere ...Lucien.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu, inca imi place, este o voce formata, o prefer pe ea decat pe cele care nu stiu nici cate note are o gama, le ajung gamele lungi.

| vodami92 a răspuns:

Corina chiriac era foarte frumoasa cand era tanara! mai ales in filmul acela! aventuri la marea neagra din 1972! avea doar 23 ani atunci! juca in film alaturi de zephi alsec! florin piersic! dumitru rucareanu! mihai badiu! carmen strujac! frumos filmul! dar calitatea lui nu este foarte grozava! cum arata corina chiriac in acel film! parca era elvis in varianta feminina! deoarece avea frizura ca el! avea rochie feminina! cu tocuri! etc! dar frizura o avea ca elvis asa! rasul plansul! dar asa erau vremurile! ce sa ii faci! era comunism! nebunie! si cate si mai cate!