| SaveTheNature a întrebat:

Cine e in zodia RAC? se spune ca anul asta este este un an foarte bun pentru raci.

5 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Astept si eu ca sa vina anul bun si pentru varsatori, sa castig la lotto fara sa joc, sa slabesc orice si oricat as manca, fundele de pe TPU sa se transforme in ( Y )e etc.
Racilor, nu fiti chitre, dati un feedback la sfarsit de an.

| RAY a răspuns:

Hidrogenul e mama omida stelara?

| Mădă0611 a răspuns:

Da, si pentru scorpioni au zis ca va fi bun, si un an mai naspa decat asta n-am avut de mult, poate dupa august sa fie, dar la ce nervi imi face un specimenus retardatus, poate imi bubuie ceva prin cap si nu mai prind luna septembrie. Concluzia: previziunile sunt de kiki (riki miki). Wake up!

| DeKoniec a răspuns:

Sunt nascut pe 13 iulie, totulllll dar totullll este normal rolling on the floor Nici o cometa nu m-a luat pe Marte si nici o fata nu a sarit pe mine... Astept ziua de maine rolling on the floor