| MishaIsMyHero a întrebat:

Cine e mama omida?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O tiganca.Asa zisa vrajitoare.

| Dariusuu a răspuns:

Este un gol lasat in portofelele blegomanilor. Este o omida din care nu va iesi un fluture sa traiasca o zi, ci o zeita care va trai o vesnicie in inimile naivilor.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Sora lui Phoebe, Prue şi Piper Haliwell.
Pe curând!

| thetraveler a răspuns:

Mama omizii este un fluture

| Karakopodal a răspuns:

Nu exista deoarece o omida nu poate sa nasca(depuna oua) decat la maturitatea(atunci cand e fluture) deci nu exista omizi care sa aiba omizi mai mici ci doar fluturi care sa aiba omizi mai mici.

| 0HasfaDebbi0 a răspuns:

O "vrajitoare", sau depinde la ce te referi. Daca te referi la o persoana ( Omida ), am zis mai sus, iar daca te referi la omida, cea intalnita in natura... cauta pe google sau in carti despre insecte etc. Funda?puppy dog eyes