| itarkan a întrebat:

Cine este din Timisoara, si vrea sa isi mareasca grupul de prieteni, sa cunoasca noi persoane, si sa interactioneze mai mult decat virtual?
Adaugati id itarkan, sau lasati id vostru aici, si posibil sa fie din ce in ce mai multe persoane care vor sa ia legatura cu voi, si sa devenim o comunitate activa.

4 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Asa socializeaza laughing
nu iti ajung aia de pe triburile?

Janina
| Janina a răspuns:

F bine f bine!

| mihaa a răspuns:

Eu stau langa tm la 60 km, casatorita, 2 fetite,

| itarkan explică:

Nu laughing nu stiu cum, dar mie niciodata nu imi ajunge grupul actual de prieteni. Mereu caut ceva nou, si cand il gasesc, incep sa caut si altceva.