| Kqzu97 a întrebat:

Cine este la liceul Spiru Haret Timisoara? As vrea ca dintr'a9a sa merg acolo.Imi puteti spune cum este?happy

2 răspunsuri:
| marioneta1991 a răspuns:

Activitatile instructiv-educative se desfasoara intr-o baza materiala dotata cu multiple resurse educationale alcatuita din:

3 sali de clasa;
S-a reorganizat biblioteca, eliberandu-se si a 4-a sala de clasa
5 cabinete (1- cosmetica, 1- masaj, 1- frizerie-coafura-manichiura-pedichiura, 1- informatica, 1- legislatie rutiera- organizat intr-o sala de clasa) dotate corespunzator in care elevii isi desfasoara activitatea de instruire practica;
Orele de laborator se desfasoara in laboratoarele de fizica, chimie, biologie puse la dispozitie de Colegiul Tehnic TOMIS, conform unui protocol de colaborare intre cele doua parti.

De asemenea, scoala a fost dotata cu mobilier corespunzator, cu 2 televizoare, 1 video, 1 CD- player, 1 fax, 1 xerox, 1 radio-casetofon cu CD, 5 calculatoare, 4 imprimante, 1 scanner, reteaua de calculatoare conectata la Internet obtinute prin fonduri proprii pentru uz didactic, 1 video-proiector, 1 reto-proiector.

Unitatea scolara este alimentata cu apa de la reteaua orasului.

Toate spatiile sunt incalzite de la reteaua de termoficare a orasului.Este un liceu Bun Dupa parerea mea! Eu nu sunt la accest liceu dar o cunostinta de-a mea a intrata acolo si nu se plange! sper ca am ajutat!:*

| marioneta1991 a răspuns:

Activitatile instructiv-educative se desfasoara intr-o baza materiala dotata cu multiple resurse educationale alcatuita din:

3 sali de clasa;
S-a reorganizat biblioteca, eliberandu-se si a 4-a sala de clasa
5 cabinete (1- cosmetica, 1- masaj, 1- frizerie-coafura-manichiura-pedichiura, 1- informatica, 1- legislatie rutiera- organizat intr-o sala de clasa) dotate corespunzator in care elevii isi desfasoara activitatea de instruire practica;
Orele de laborator se desfasoara in laboratoarele de fizica, chimie, biologie puse la dispozitie de Colegiul Tehnic TOMIS, conform unui protocol de colaborare intre cele doua parti.

De asemenea, scoala a fost dotata cu mobilier corespunzator, cu 2 televizoare, 1 video, 1 CD- player, 1 fax, 1 xerox, 1 radio-casetofon cu CD, 5 calculatoare, 4 imprimante, 1 scanner, reteaua de calculatoare conectata la Internet obtinute prin fonduri proprii pentru uz didactic, 1 video-proiector, 1 reto-proiector.

Unitatea scolara este alimentata cu apa de la reteaua orasului.

Toate spatiile sunt incalzite de la reteaua de termoficare a orasului.