| Miss Sintetic a întrebat:

Cine fumeaza?! si de cand... >

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Fumez criza României... de acum 12 ani, de când m-am născut.

13 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Mi-ar fi placut sa nu ma fi apucat niciodata! restul nu mai conteaza! cine...de cand.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu nu fumez si nici in familia mea nimeni nu fumeaza. Sunt constient de cat rau poate sa provoace acest drog numi ''tigara ''. Fumatul dauneaza grav sanatatii, tutunul este un drog, fumatul cauzeaza cancer, fumatul provoaca afectiuni cardiace si cancer pulmonar.

| Firefly a răspuns:

Nu fumez si nici nu imi doresc sa fac asta!
Fumatul dauneaza grav sanatatii!

| Alisa a răspuns:

Nu fumez, nu am fumat niciodata si nici nu voi face. Nici parintii mei nu au fumat niciodata.

| Evaa a răspuns:

Eu fumez (ocazional)
m-am apucat cu o saptamana inainte de a implini 14 ani

| Klara a răspuns:

Fumez din clasa a XI-a, teoretic, desi in a V-a am bagat prima data tigara in gura. Nu sunt dependenta de tutun, primeam si bani pentru tigari de la tata laughing
Fumez cand am nervi, cand sunt emotionata sau pur si simplu cand sunt la un chef cu prietenii imi mai aprind o tigara.

| cami_5314 a răspuns:

NU fumez, sotul nu fumeaza, parintii nostri nu fumeaza!
La prieteni proportia este de 50:50 fumatori: nefumatori.

| Miss Sintetic explică:

Si eu fumez... de 3 ani [mentionez ca am 16 ani laughing

| ps1ch0 a răspuns:

Eu de 6 ani... nu recomand nimanui! Multi inainte...tongue

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Eu de un an dar numai ocazional ca in exces ma ia dracu si moartea.

| primaru a răspuns:

Eu si de 5 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fumez! Ma lasa parintii! Si am 14 ani! Dar nu e ca fumez in exces! Cand ies cu prietenii sau cand nu am ce face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am iesit prima data cu fata de care imi placea(14 ani) si ea mi-a aratat pachetul ei de Kent, atunci mi-a oferit si mie o tigara! Prima data am refuzat-o! Apoi m-a sarutat si am acceptat o tigara! Acum iesim in fiecare zi la o tigara! Mentionez ca avem amandoi 14 ani!