| Yoyoooo a întrebat:

Cine imi poate spune niste provocari haioase si nu prea grele pentru adevar sau provocare?

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Bunabatting eyelashes
1.Coloreaza`ti toata palma stanga cu marker negru.
2.Latra timp de 5 minute in continu.
3. Tipa in gura mare ca esti lezbirolling on the floor [asta la un baiat]laughing
4.Deseneaza`ti cu ruj un iepuras pe fata. Nu te uita in oglinda si ramai asa pana la sfarsitul jocului.
5. Spune fiecaruia ce crezi despre el/ea.
6.Stai intr-un picior 4 minute. De cate ori cazi sau atingi vreun obiect, o iei de la inceput.
7.Sa te duci la primul baiat de 16-17 ani de pe strada si sa ii zici "ce bun esti"laughing
8. Danseaza cu mopul sau cu o matura.
9.Descrie fiecare jucator printr-un cuvant. Spune primul cuvant care iti vine in minte cand te uiti la fiecare dintre ei.
10.Sa spui cel mai sexy film pe care l-ai vazut? Povesteste cea mai fierbinte scena din film.
11. Daca ai putea sa transformi pe oricine intr-un ursulet de plus si sa-l iei cu tine in pat in fiecare noapte pe cine ai transforma? Si ce ai face cu ursuletul tau?
12.Cine e cel mai prost imbracat din camera?
13.Sa le pui piedica unor babelaughing
14.Sa faci misto de un copac
15.Sa pui un baiat sa vorbeasca cu "fata fata"
16.Sa te duci pana la farmacie sa intrebi daca are painelaughing
17.Sa pupi un caine in bot
18.Sa pupi toate persoanele din joc pe gura inclusiv baietii
19.Sa te duci la magazin sa ceri prezervativelaughing
20.Sa pui pe cineva sa iti cumpere un suc

Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probeaza cu prietenul noaptea in pat sau in sufragerie undeva moale si acolo provocare la... happy stii tu

| eminemdrdree a răspuns:

Pai daca esti la scoala sa pui acea persoana se isi dea cu ruj pe buze pana inbarbie si sa stea o ora asa laughing cu profesorul de fatalaughing