| Didw a întrebat:

Cine imi poate zice cuplurile din Camaleonii (care vor ramane) si lasati si poza daca vreti chatterbox!
Multumesc! kiss. Dau fundita!

7 răspunsuri:
| Didw explică:

Mah dar Rocio nu ramane cu Federico [sau cum il cheama]? laughing

| HardcoreCountry a răspuns:

Cristina ramane cu Lucio
Mercedes cred ca ramane cu Bruno
Lorena cu Rolando
Francisca nu ramane cu Pedro, fiindca Pedro moare. Augusto si Leo mor si ei. Leo este stapanul.

| Aηηy a răspuns:

Sol cu ulise, valentina si sebastian, pedro si francisca.

| Aηηy a răspuns:

Cred ca da.happy rocio o sa ramana cu frederico :X si verisoara lui sol cu cinewaiting?

Răspuns utilizator avertizat
| zozolik...:x a răspuns:

Valentina+sebastian, ulises+solange, federico+rocio, francisca+pedro, patricio+betina...
cam astea ar putea fii cuplurile car vor ramane in camaleonii... s
sper ca ti-am fost de ajutor... pup...

| miruu97 a răspuns:

Sebastian si Valentina love struck
Pedro si Francisca
Ulises si Solange
Patricio si Betina