| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

Cine imi spune si mie cand incepe vacanta de primavara(paste)?/ (FUNDA)

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

"Vacanţa de primăvară - sâmbătă, 6 aprilie 2013 -duminică, 13 aprilie 2013 "

http://www.gandul.info/......i-10012027

| DedeeAndreea a răspuns:

Hey happy Vacanta de primavara(Paste) incepe in Semestrul al II-lea, intr-o zi de sambata, 6 aprilie 2013, si se termina intr-o zi de duminica, pe data de 14 aprilie 2013! Diriginta ne-a dat tuturor copiilor din clasa mea cate o foaie, in care scrie Orarul si Structira Anului Scolar big grin De acolo stiu!
Sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor, si iti doresc un An Nou plin de noroc, fericire si sanatate!

| Parkmin a răspuns: