| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie va rog unul/sau mai multe servere de metin2 privatetongue nu conteaza limba...Doresc doar unul. Sa nu fie: Gx, United, Explossive, Famous, CandyLongju, empirewinking va rog mult sa imi raspundeti :X:X

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Sa imi spuneti linkuri cu jocul pus pe VirusTotal ok? sa stiu daca are virus jocul!winkingThanks

| darkmihai a răspuns:

Metin2 dinamik dar cere 2 euro

| RaduLeo a răspuns:

Un server bun de metin2 este metin2fun iar altul dar nu stiu ce limba e exact este shelong metin2 cam pe astea am jucat eu ia afara de cele precizate de tine mai susbig grin

| ale4x97ul a răspuns:

Eu numai joc am jucat pe Ro lvl 33 pe Gx 99 automat si pe my server(ca ce greu se mai face)
eu recomand
-Dark metin2
-metin2 supreme
Red Mt2
Revenge Metin2

| bosul199 a răspuns:

Metin 2 Hd metin 2 ro si metin 2 mata o suge cu sperma