| single17 a întrebat:

Cine imi zice si mie ceva programe de modificat poze? am nevoie sa modific cateva...mersi...

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Express (program de modificat poze online), Google Picasa(pus ls dispozitie de Google Inc.), Corel PaintShopPro. de editat: www.photofunia.com si poti cauta pe google sau pe www.download.com picasa3, photo impression, photoshop, dream photo editor, photo brush, dream light photo editor, photo scape, photo perfect, photo stdio :)

2 răspunsuri:
| oana.. a răspuns:

Photo shop
photo scape
photo instrument.
etc.