| yocineva a întrebat:

Cine imi zice un site de descarcat jocuri faine pentru fete? Cam de 13 ani...

4 răspunsuri:
| SickOfWriting a răspuns:

Eu am gasit un joc in engleza cu hidden objects.Se cheama Fiction Fixers: Adventures in Wonderland. POtzi sa-l descarci full de pe site-ul asta : http://novitacu.blogspot.com/......rland.html
Desigur mai sunt si editiile Sally care sunt destul de dragute(Sally's Salon, Sally's Spa, Sally's Quick Clips si Sally's Studio Collectors Edition). Si mai e si seria Aveyond sunt vreo 5 si urmeaza inxa unul si abia astept sa-l joc:)
Si un joc foarte amuzant mai e si Hammer Heads:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ladypopular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce jocuri iti plachappy

| bubu_5987 a răspuns:

Www.ubiworld.com astai tare da nu e neaparat nevoie sal descarci