nony
| nony a întrebat:

Cine ma considerá nesimtit?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Offf...se vede ca nu am fost azi acasa si nici nu am avut acces la vreun pclaughing
Cate am pierduuuutsad
Mai nony, cum putem noi sa te consideram nesimtit daca tu esti unul dintre cei care dau farmec site`ului?!
Noi[hai majoritatealaughing] te iubimlove struck ptc esti foarte haios si mai ales ptc stii sa fii foarte inteligent[hai poate am exagerat putin aicihee hee] atunci cand este cazullove struck
Deci...eu nu te voi considera niciodata un nesimtitlove struck big grin

42 răspunsuri:
| cutie a răspuns:

Viatabig grin

| BUBULINA a răspuns:

Euuu

NUU

esti dulce nu nesimtit>big grin

| inna a răspuns:

Nimeni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu, esti de ajutor nu nesimtit

| JustMeFlory a răspuns:

Eu nu.Nu te'ai luat de minebig grin...pana acumhappy

| Flav a răspuns:

Si eu, tu n-ai limite frate.

| livia_6314 a răspuns:

Ehh, nu mi se pare ca "nesimtit" e un cuvant.Nesimtiti sunt oamenii care insulta altii oameni fara sa creada ca el se simte rauhappyTu estu un baiat de treabawinking

| albastrel a răspuns:

Pune limitatoru' nony tonguerolling on the floor

eu nu te consider nesi...esti de treaba. fac treaba cu tinewinking

nony
| nony explică:

Nu am limite Flav? rolling on the floor

| Gabry a răspuns:

Desi te stiu de cateva zile, nu te consider nesimtit.
Esti chiar de treabawinking

| viki a răspuns:

Nu am de ce sa te consider nesimtit.tongue

nony
| nony explică:

@Gabry..mai asteapta cateva devil

| Flav a răspuns:

Pai ma nony, fetele te elogiaza. Trebuie sa te considere cineva nesimtit, ca sa fii si mai sus, inseamna c-ai deranjat, iritat, c-ai fost puternic si dat peste nas.
Apropo de asta, iar imi aduc aminte de-o vorba de-a lui Paler, chiar azi am citit cateva poeme de el :
Totul e să reuşeşti să fii cât de cât nesimţit. După aceea, lucrurile merg mai bine. Îţi capeţi o linişte relativă şi scapi de neplăceri.
Dar la naiba, nu pot sa fiu cum vrea si de asta sunt tulburat. La naiba!

nony
| nony explică:

Flav, chiar daca la naiba, nu esti cum vrea Paler.vino la je cateva ore .si iti predau nesimtire in stare pura big grin.GRATIS

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ce intrebare ai pus si u straight face
Nimeni love struckEsti foarte simpaticwinking

| Gabry a răspuns:

Nu vreau sa imi schimb parera worried

auran
| auran a răspuns:

De ce? cine te-a suparat?

| ladybird a răspuns:

La treaba cu pasarica? Cumpara-ti draga un pui intreg si papa-l rolling on the floor

nony
| nony explică:

Nimeni @Auran, dar cateodata ma simt nesimtit fata de alti, si vroiam sa vad daca perceptia mea se reflecta in jurul meu.Atat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu te consider nesimtit...kiss imi place ca esti amuzant

nony
| nony explică:

@Brianna.ai uitat de : extrem de inteligent si folositor whistling.

| pepe a răspuns:

Cine te consideră, poate e invidios. Nu te-ai întrebat de ce?

auran
| auran a răspuns:

Am inteles... faptul ca le spui "pe nume" nu ar trebui sa deranjeze - dar, noi romanii avem obiceiul de a ne ofensa atunci cand adevarul supara...nu-ti face probleme degeaba...

| Haydee a răspuns:

Esti un MAREEE nesimtitlaughing
Ca in reclama de la Coca-Cola:
-Tu esti un Maree mincinos!
-Eu? Mare?laughing
Nu, glumeam, chiar esti un Maree simpaticlaughing (amuzant, prietenos s. a.)tongue laughing

| psiholoaga a răspuns:

Cred ca asa ai vrea sa fii perceput. Te cam dezamagesc raspunsurile, nu?laughing

nony
| nony explică:

@Psiholoaga. faci psihologie cu mine thinking hmm.not working.sorry big grin
Am explicat mai sus de ce am pus intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, Nony, dupa avatarul tau atat de expresiv, crezi oare ca mai am curajul sa spun ceva? Adica, ne transmiti sa tacem, dupa care ne intrebi cum te consideram? rolling on the floor

nony
| nony explică:

@Enigma, dupa 1001 raspunsuri in ¨tacere¨. mi-am scos degetul din nas.laughing

| Antrax a răspuns:

Tu nu esti nesimtzit raspunsurile tale sunt super tari. Eshty de treaba asa dupa cate mi-am dat seama.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Nony-pai atunci baga-l in gura. laughing