nony
| nony a întrebat:

Cine ma considerá nesimtit?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Offf...se vede ca nu am fost azi acasa si nici nu am avut acces la vreun pclaughing
Cate am pierduuuutsad
Mai nony, cum putem noi sa te consideram nesimtit daca tu esti unul dintre cei care dau farmec site`ului?!
Noi[hai majoritatealaughing] te iubimlove struck ptc esti foarte haios si mai ales ptc stii sa fii foarte inteligent[hai poate am exagerat putin aicihee hee] atunci cand este cazullove struck
Deci...eu nu te voi considera niciodata un nesimtitlove struck big grin

42 răspunsuri:
nony
| nony explică:

Sa ma spal pe maini inainte...sauhee hee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Nony-dar tu crezi ca noi stim cu exactitate daca esti spalat pe maini sau nu? rolling on the floor

cami
| cami a răspuns:

Nesimtit?!? nuuu. no talking. de fapt stiu cum e...
Si eu am intrebat acum cateva zile, cine ma considera antipatica. Si nimic sad. Asa ca, doar ca sa te simti bine, asculta:

Esti cel mai tare nesimtit in viata. Trebuie tu sa-ti bagi nasul mereu unde nu-ti fierbe oala. Mai bine ai pleca odata de pe TPU, si ne lasa-ne! Nu te simti? Hai dispari.

Sper ca nu am intrecut masura... big grin

nony
| nony explică:

@Enigma.sunt spalt, dezinfectat si vaccinat.
@Cami. daca nu e din suflet, nu se pune sad. dar merci frumos kiss. o s aplec la un moment dat.sa fii sigura

cami
| cami a răspuns:

Nony... sad. Ce vrei sa spui ca te gonesc eu :-

| vyol3ta a răspuns:

Stai linistit ca nimeni nu te considera nesimtzitwinking

auran
| auran a răspuns:

Nony - te-ai lamurit?

| mikella a răspuns:

Nu te stiu, si nu cred ca esti nesimtit, asta depinde de tine

nony
| nony explică:

@Da Auran. m-am lamurit.happy
Vreau sa-i multumesc Silviutzei pentru frumosul monolog kiss
Ok.nu sunt nesimtit, dar v-a urma...big grin

| Elly4all a răspuns:

Intr'un cuvant ->NU

auran
| auran a răspuns:

Pana la urma fiecare avem o doza mai mare sau mai mica de nesimtire numai ca nu recunoastem... o zi placuta!

| emanulea a răspuns:

Io nu te stiu prea bine.thinking dar...nu cred ca esti nes...tozi au o parere buna despre u deci...winkinghee hee