nony
| nony a întrebat:

Cine ma considerá nesimtit?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Offf...se vede ca nu am fost azi acasa si nici nu am avut acces la vreun pclaughing
Cate am pierduuuutsad
Mai nony, cum putem noi sa te consideram nesimtit daca tu esti unul dintre cei care dau farmec site`ului?!
Noi[hai majoritatealaughing] te iubimlove struck ptc esti foarte haios si mai ales ptc stii sa fii foarte inteligent[hai poate am exagerat putin aicihee hee] atunci cand este cazullove struck
Deci...eu nu te voi considera niciodata un nesimtitlove struck big grin

42 răspunsuri:
| viki a răspuns:

Nu am de ce sa te consider nesimtit.tongue

| cutie a răspuns:

Viatabig grin

| vyol3ta a răspuns:

Stai linistit ca nimeni nu te considera nesimtzitwinking

| ladybird a răspuns:

La treaba cu pasarica? Cumpara-ti draga un pui intreg si papa-l rolling on the floor

| mikella a răspuns:

Nu te stiu, si nu cred ca esti nesimtit, asta depinde de tine

| Antrax a răspuns:

Tu nu esti nesimtzit raspunsurile tale sunt super tari. Eshty de treaba asa dupa cate mi-am dat seama.hee hee

| livia_6314 a răspuns:

Ehh, nu mi se pare ca "nesimtit" e un cuvant.Nesimtiti sunt oamenii care insulta altii oameni fara sa creada ca el se simte rauhappyTu estu un baiat de treabawinking

| emanulea a răspuns:

Io nu te stiu prea bine.thinking dar...nu cred ca esti nes...tozi au o parere buna despre u deci...winkinghee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu, esti de ajutor nu nesimtit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu te consider nesimtit...kiss imi place ca esti amuzant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, Nony, dupa avatarul tau atat de expresiv, crezi oare ca mai am curajul sa spun ceva? Adica, ne transmiti sa tacem, dupa care ne intrebi cum te consideram? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Nony-pai atunci baga-l in gura. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Nony-dar tu crezi ca noi stim cu exactitate daca esti spalat pe maini sau nu? rolling on the floor