| Anonoim a întrebat:

Cine pote sa-mi arate o adeverinta medicala completata bine? Sau cum se completeza, sa scrieti de la strada in jos.

Răspuns Câştigător
| Just Kiddin' a răspuns:

Adeverinta medicala

se adeveresta ca (treci numele) sexul (M/F - tai litera care nu se potriveste), cu domiciliul in: judet (treci judetul), localitatea () str (), nr (),
avand ocupatia de (elev/eleva) la ( treci scoala)
este suferind de (treci boala) se recomanda (pentru scutiri --> repaus in zilele de sau in perioada de... )
s-a eliberat prezenta spre a-i servi la ( scoala, daca e scutire, sau motivarea absentelor )
data eliberari (o data din perioada convalescentei, de obicei, ma rog )
semnatura si parafa medicului (aici te descurci tu)

sper ca ti-am fost de foloswinking
succes

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot nu siti luati o adeverinta medicala de la cineva care e deja comlectata si o faci dupa ea pe atawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce scriu la unitatea medicala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor de facut o adeverita de asta eu fac din astea la multi amici big grin :X smug:*happy

| Rheea a răspuns:

Just kiddin' mi-ai fost de mare ajutor, multumeschappy

| rAzoR_7526 a răspuns:

Imi poti trimite si mie pe mess sau pe mail?big grin;">