| urgentr a întrebat:

Cine s-a uitat la romanii au talent aseara? Vreau link pe youtube sau un videoclip cu femeia batrana pe care o chema mariana burghelea, era imbracata in rosu, grasa si dansa si nu avea nici chiloti? Funda pentru primul rasp. corect.:d

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Avea costum transparent. cauta pe www.romaniiautalent.ro o gasesti acolo ea cica incerca sa faca belly dance.i-a zis bine mihai petre sa ramana sa danseze acasa in stilul ala:)))