| damiden3412 a întrebat:

Cine se confrunta cu adevarat singur(a) cu dependentele sau a fost cineva la psihiatru pentru asta?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Sa fiu sincer, pe cât pare de prostesc, pe atât de adevărat e.Eu unul am dependenta de zahar.Pur și simplu ce vad, nu mai exista laughing
Nu am fost la psihiatru, ar părea dubios sa îi zic că "da, știți, mă simt dependent de zahar, ce e de făcut?"
Că până la urmă e zahar, nu prea ai cum sa fugi de elstraight face

| Celdrept a răspuns:

Eu cu păcănelele, mi-au distrus viața numai la sinucide mă gândesc! De asta nu mai scapi decât dacă îți pui interdicție în cazinouri altfel e imposibil aproape cred că 1 din 100 reușesc să se lase restul rămân pe viață dependenți sau chiar sadici.
In schimb nu am nici un alt viciu, nici asta nu îl aveam dar m-am luat după prietenii de maro

| damiden3412 explică (pentru Celdrept):

E bine, macar asta nu ramane asa tare pe creier, ar fi fost mai rau sa ai altceva, daca te duci la munte cateva saptamani eu zic ca uiti.