| someone14 a întrebat:

Cine se simte pregatit pentru simulare? big grin

15 răspunsuri:
| Staind a răspuns (pentru Drimmero):

Un domn pe cinste, Ronaldo asta

| Drimmero a răspuns (pentru Staind):

Cu toate aceste ''simulari'' ramane un jucator demential si foarte bun, unul dintre cei mai buni din istorie! E penala simularea, oricum.

| Staind a răspuns (pentru Drimmero):

Nu prea le am cu fotbalul, dar te cred pe cuvant thinking
Singura chestie la care ma uit si-mi place, e campionatu' mondial. Nu stiu cand trec 90 de minute laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Staind):

CAmpionatele mondiale si cele europene sunt crema fotbalului, nu am prins foarte multe, dar am fost multumit de cele prinse. Te referi ca nu stii cum zboara timpul cand este un meci de fotbal sau pe ce criteriu se bazeaza timpul de pe tabela?

| Staind a răspuns (pentru Drimmero):

Imi place cum joaca. Din cauza asta, timpul trece foarte repede, fara sa-mi dau seama big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Staind):

Daca esti fanul unei echipe, in cazul meu al Arsenalului, cand conduce 1-0/2-1 pe o echipa puternica, cele 90 de minute trec agonizant de incet, dar daca o echipa o conduce pe Arsenal, timpul trece foarte repede, cand echipa favorita este condusa timpul zburda, dar daca echipa ta conduce abia trecerolling on the floor)

| Staind a răspuns (pentru Drimmero):

Cred ca inteleg ce zici thinking
N-as suporta tensiunea, la cat de imprevizibil poate fi un meci laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Staind):

Aia e, daca nu stai bine cu inima, nu faci fata unui meci tensionat. Au existat zeci de asftel de meciuri, poate mii de meciuri, unde o echipa se credea deja castigatoare si a avut o surpriza pe final, in fotbal diferenta dintre extaz si agonie se masoara intr-o secunda, intr-o secunda se poate schimba radical un meci.

| deeeaqq a răspuns:

Nu învăţ, scuze sad

| Staind a răspuns (pentru Drimmero):

Total de-acord cu tine.
Imi place cand se intampla asta, totusi. E o lectie de modestie.

| Drimmero a răspuns (pentru Staind):

Manchester United in 1999 in finala cu Bayern a batut-o pe Bayern dupa 2 cornere, in acele 90 de minute nu prea jucase cine stie ce, dar dupa 2 cornere in prelungiri i-au batut, Milanul avea 3-0 la pauza cu Liverpool din finala de la Istanbul, iar apoi Liverpool i-au egalat la 3 si i-au batut, o alta finala nebuna a fost cea din 2014 dintre Atletico si Real, Real i-a egalat la 1 in prelungiri si apoi au castigat trofeul! Fel si fel de meciuri nebune.

| someone14 explică (pentru deeeaqq):

Nu-i nimic am intrebat doar din amicitie big grin

| deeeaqq a răspuns (pentru someone14):

Mi-am dat seama, cum a fost? :d