| SinCos23 a întrebat:

Cine stie cum se creste in metin 2 ro?

Răspuns Câştigător
| Funditsa a răspuns:

Pai. Adaugi membrul acela in grupul tau(dand click/dublu click pe el, apoi iti apare ceva sus (in care scrie ceva de genul "adaugare in grup/membru grup). Apoi il iei pe langa tine si te duci si te bati doar tu cu acele creaturi doar tu!
Sa cresti inseamna sa ii faci tu experienta. Adica sa faci si pentru. tine si pentru el. Adica se injumatatzeaza. De ex.: ai primit 4 puncte exp. adica el 2 si tu 2 pcte. :*

Sper ca te.am ajutat. Fuuunda? daca vrei
pup:*

2 răspunsuri:
| SinCos23 explică:

Levalul meu sa ajung 50

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe google:metin2ro>te baga in saitu lor>dai creeaza cont>iti scrii datele>si pe urma primesti un email in care zice sa te logezi>iti bagi datele>si voala ai conthappy