| milliondollarslover a întrebat:

Cine stie de unde pot face rost de cartea "The haunting of Toby Jugg" de Dennis Wheatley? Sa o comand de pe net. Am cautat la biblioteca judeteana din oras(Pitesti) dar nu o au. Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

De librarii ai auzit? Dar de biblioteci?laughing Hai sa las rautatea de o parte.
La librarie sau la biblioteca ai cautat? Spune-le sa faca ei comanda. Ca ei au mai multe relatii, nah probabil stiu de unde sa le ia. Sau intreaba-i pe ei de unde ai putea sa o comanzi.
Toate cele bune:*

| stresu a răspuns:

Http://www.bookdepository.co.uk/......tp?/search

aici o ai. trebuie sa ai un card visa si sa iti faci cont. nu te costa transportul si vine in maximum, maximum o saptamana direct impachetata si fara stres. Am luat si eu multe de la ei.
Spor la citit!

| Mina a răspuns:

Http://www.books-express.ro/......-JUGG.html
Nu este disponibila cartea, dar urmareste si zilele urmatoare site-ul, poate o vor avea din nou.

| Alii a răspuns:

Si eu sunt din Pitesti.Incearca la libraria "Mihai Eminescu " sau "Casa Carti" poate ai noroc.Papa:*

| alexpopa a răspuns:

Http://www.colibris.ro/contact/ro/

Trebuie doar sa completezi titlul si autorul si in cateva ore primeste oferte COLIBRIS.RO