| robycfr1 a întrebat:

Cine stie multe animale? Daca stiti, va rog sa scrieti liste. Cel care scrie cele mai multe animale primeste fundita, iar pentru ceilalti voturi.

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Caine,pisica,porc,vaca,capra,oaie,berbec,tap,yack,tigru,lup,vulpe,leu,elefant
soarece,sobolan,tenielaughing,capra de munte,cocos,gaina,gasca,rata,
curcan,sarpe,crocodil,passarea kiwi,popandau,raton,urs,ur polar,papagal,iepure,iguana,hamster,vulpe polara,bizon,ied,manz,
cocos de munte,acvila,vultur,soim,liliac,randunica,vrabiuta,
porumbel,ciocanitoate,rama,maimulta,broasca testoasa,broasca raioasa,urs panda,urs koala,scroafa,magar,paianjen,licurici,dragon
lenes,leopard,ghepard,balena,rechin,calut de mare,pisica de mare,pisica de munte, puma, pantera,