| Blanky a întrebat:

Cine stie niste statusuri misto, de dragoste sau in engleza...
Fundaa Cele mai tari :X

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Hai sa ne inpartim lumea. luna mie, stelele tie. oceanul mie. Pamantul tie... dar mai bine totul tie si tu mie...

Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi, iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeauna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca numai in vise. Iar pe mormantul meu, din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul \"FERICIRE\" caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt

It's gonna take a miracle to bring me back,
And you're the one to blame.

Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea.
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

Nu sunt rea sunt smecherita si de baieti sunt iubita nu ma crezi hai la-ncercare sa vedem care pe care laughing

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut.
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor.
M-ai facut sa te ador.

ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!

You're the tear that falls of my face and brakes in my hand. you're love.

The distance makes us be far away but makes our hearts be closer... I stay alone, I hear my heart beating, all disupears with the sadness in your soul

A tear I have gived away for you, the tear falled slowly and it changed to a love dream

Every day withouth you...is like the world without the sun

If I will tell you I like you, it would be a lie. I love you with all my spirit

My life is yours...The love I carry for you is more powerfull than anything and you. You are the princess/prince of my dreams

Va mai oferim niste statusuri de dragoste:

Love is like the snow.it falls easy, it makes you freeze and then it dissupears

I love you. I love you... I love you...This withouth any other words

Love is an element of nature full of imagination

I don't imagine a night without day. I really can't imagine me withouth you

aper ca te ajuta cu ceva imi dai fundita?:*:*:*:*:*

2 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Siimo_2718 a răspuns:

Amintirile vorbesc Sperantze false Incarcate de aparentza Prea multe fapte Tratate cu indiferentza

Traiestetzi viata asa cum e ea si nu uita totul e posibil daca tu vei vrea

Cand tu o sa spui : sunt pentru tine eu o sa adaug : ai fost ! nu ai vrut.acum fi pentru alta !

Ridica fruntea sus stergeti lacrima stiu ca te doare Orice sar intampla trebuie sa fi tare

Te doare cand vezi ca nu ii pasa Si ii zici mereu Nu mai conteaza lasa

Nu poate fi doar a ta dupa cate iai facut credema ca sa saturat si ea

Ea poate nu stie cum e dragostea Si intr-o zi poate va invata Dar atunci nu va mai fi a ta ca n'ai stiut sa ai grija d ea !

Nam iubit p nimeni cu atata dor si de-a fost ceva a fost trecator

Nai sa potsi pleca fara voia mea Dar dacaai sa pleci Eu te voi urma
Nu incerca sa fii a lor Sunt multsi care nu stiu ce vor Ji tsine mereu deschisa o ureche Sunt niste secrete Doar intre fete

Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit Conteaza ca suntem de nedespartit

Cu tine in gand stau noapte si zi si nu stiu viata fara tine cum ar fi

Daca vrei sa ma cuceresti Invata sa iubesti

Sa nu ma intrebi de ce lumea din jur nu mai e in mintea mea acum traiejti doar TU

Orice s-ar intampla el p mne ma ubesjte Eu sunt fetitsa lui sji fara mne nebunesjteeee

Unii spun cas dulce altzii ca nus rea deloc dar asa cum sunt la multzi inima am frant

Iubitule daca vrei sa ma intorc e ca mine sau deloc

Poate peste noapte Dupa toate numite fapte Prin cate am trecut Ai senzatii neuitate

Ai incredere in mine! oricatzi baietzi ar fi in jurul meu nici unul nui ca Tine

Ce simt pentru el.Ce simt cu adevarat nu va disparea nici cu timpul Nici cu altcineva Pastrez secretul pe care numai EL il va putea vedea
Avem clipe impreuna ce nu vrem sa se termine

Mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva

Imi zici ca e golan da stiu bine Dar golanu asta ma iubeste pe mine

O iubire adevarata nu se uita nicioadata

Cand iti voi revedea zambetul atunci imi voi da seama cat te mult mi-ai lipsit

Nu te mai pot iubi pentru ca m-ai spulberat cu nepasarea ta distrugatoare

Nu mai sunt fetita ce-o stiai tu mai demult Poate nici n-ai observat De la un timp am mai crescut

Nu te mai gandi ca ne impacam
Si de la capat sa o luam
Timpul a trecut nu a stat in loc
Pate chiar de vreau nu pot

sunt fetitza talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata

Dacaa soont subiekt d Barfa Tu cretinoo esTy oo tarfa

Iubeshte o numi pasa Pastreazo de tot iar pe mine priveshtema si lingete pe bot

Esti patetic si tu stii nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu hai co faci pe idiotu

Sa-u IntamPlAt DeStUlE Si nu ReGrEt nimic Eu il iubesc EnOrm Pe aSta Mic

Sex and violence music and silence

0 ard pe bun zic lucruril0r pe nume

Tinema aproape pentru ca sar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant in timp ce tu erai ocupata sa colectionezi pietricele
Nu ma ura ca sunt mai buna ca tine urastema ca prietenu tau intoarce capu dupa mine si atunci cand e cu tinee

Iubim Toth Ce E Intherzis Uram Toth Ce E Admis

Nu sunt rea sunt smecherita si de baieti sunt iubita nu ma crezi hai la ncercare sa vedem care pe care

Spui ca sunt fitoasa Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa

Hotarastete o data ce tot stai sa te gandesti Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti

Sunt momente in care simiti atat de tare lipsa cuiva incat iti vine sa il scoti din vise si sa il imbratisezi

Te uitSi ca fraierun trecuth siti dai seama ceai pierduth,cand ma vezi zambind frumSs iti dai seama ca esti proSt
Si DaCa MainE MoR Stiu Ca InTruN DoRmiToR ExisTa O PerSoaNa CaReiA O Sai Fie DoR

Destul de Desteapta cat sa traiesC.Destul de Frum0asa cat sa SupravietzuiesC Destul de ad0rabila cat sa ma Iubesty

PrIvEsTeO iN oChI sI oBsErVa Ca Nu MiNtE iNvAtA sA o CuNoStI dUpA cEeA cE sImTe

TOoTzI maH SjTi PuTzZiNi MaH CuNoOsCc MuLtZzi MaH vOr DoOaR UnuL MaH aReE

Bine arat bine ma port
Nus pushtoaik de export

Nu mint
Pentru tine nimic nu mai simt

Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine

Mersul ei de scena Te baga in dilema Vorbeste ca O profesoara cu un cuvant te bagan Boala pozeaza pozitzii proprii iar voi TARFELOR dati Copy

FiTe geSTuri sHi Tupeu aSTa e TaLenTuL meu SunT o diva JmechieriTa Hai fa paSi sHi gura miKa cam Surori adeVaraTe care mi Tin mereu parTe FiTZe roZ de JmecHieriTe penTru Tine Tine minTe

Oricat de frumos ar fii un baiat Exista o fata deja plictisita de el

Il vad nu-i mai zambesc il ignor dar inca il mai iubesc

Lasa persoana pe care o iubesti sa plece ! Daca se va intoarce ia pasat d tine intotdeauna daca nu nu ia pasat niciodata !

As vrea sa pot sa-ti spun ce simt dar n-am curaj ca ma respingi

Baietii au ceva al lor fenomenal dar intotdeauna fetele au rolul principal

Oficial imi merge bine neoficial e jale!

team iubit nu mai iubit date dracu d tampit!
esTi hOTaraTa ca`L iubesTi ca FaRa eL nu TraiesTi ca ai un gOl in inima

si pTr eL ai faCe cRima

Vii Pleci Mie totuna O sa fie altun locu tau Intotdeauna

Si Aud aceiasi voce care spune :LASA Totul Trece

Zambestei Frate Shi Ia-o In Bratse Arata-i C-o IubestiShi Dai Sperantse

Tu ma Asteptai sa vin Cacii asa am promiss dar acum eu sunt cea cu telefonu inkiss

A trecut atata timp numai stiu sati spun ce simt si mie dor de tine mie dor de noi si as vrea sa te am langa mine

toti barbati vor numarul de telefon arat prea beton si ca mine e una la un milion

Vreau sa ma iubesti fara niciun regret Acceptama cum sunt nimeni nu e perfect

Ma Gandesc La Ce Nu E Permis La Ce e Interzis La Ceea Ce Numesc EU Vis

Si nu uita cand buzelemi atingi inima iti vibreaza asta e jocul meu ce zici te tenteaza

Am cautat si am gasit Esti tot ce mi-am dorit Nu vagabonti care mau dezamagit

ma omoara gandu ca vreau sa te vad si nu pot

Stiu sa te ranesc Stiu sa te iubesc Nu te juca Stii bine ca pot trisa

Eu sunt ceea ce sunt nu ceea ce par Prea multi vor sa ma opreasca dar peste ei sar

N-am uitat nici acum vechile intalniri Uneori imi e dor de tot ce am trait

Cine E Dejtept Sa Invetze Prietenii Au Multe Fetze

Si totzi ma intreaba ce sa intamplat le raspund scurt:Nu ma intereseaza l-am uitat

Stiu distanta asta este foarte grea viatSa mea nu ma uita

Vorbim la telefon si iti spun ca mie bine TE MINT Bine imi e doar langa tine

Nu uita si adu-ti aminte Cand in telefonu ala blestemat ti-am zis ultimele cuvinte

Si jur ca nu te mint Eu iti spun mereu ce simt

Fitele mele nu iti plac Dar pentru mine faci orice

Nu o lasa sa plece tu o iubesti si ea te iubeste

Iar el mereu va spune tu mai inselat Iar eu voi raspunde tu mai provocat

Cat de usor imi e satszi spun TE IUBESC Shi cat de greu mi-ar fi sa te parasesc

Fii atent sa vezi cum doare cand o sa ma vezi nepasatoare

Nuu uit nici0dat când îmi faci un biNne da si când îimi faci rau sa te feReti de miNne

UiteTe bine si analiZeaza la recee Ca miNe nu gasesti mai mUltt` de 10 geNn : 3ditie limiTata fra3ree

teOretiC the adOr praCtiC the iubesC

Ma crezy o fyguranta o typa importanta Da te insely prea tare Aparentsele sunt inselatoare Caracteru tau infect ma provoaka satsy dau jet

E o nebunie sa urasti toti trandafirii doar pentru ca te-a intepat un spin

Parfumul tau pe bluza mea Si stilul meu in mintea ta Vei cauta privirea mea In fiecare EA!

Inima mea e plina De hasis si cocaina

Sunt acolo unde imi este locul Langa el

Shi tot cei mai frumos in viata mea E doar din vina ta

El trece cu vederea el mantelege ca om si doar el imi poate simti tristetea la telefon

Ma prind de mana ta te aduc in lumea mea

Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat Fac tot posibilul sa uite ce sa intamplat

E felul tau de a fi sa ma faci sa te iert mereu

Nimeni nu poate sa ma acuze ca iti provoc zambetul pe buze

Nu conteaza distanta cat conteaza ce simtim

Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand ne-am cunoscutSi inca alte cuvinte care imi intra-n minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud

Ce simt cu tine nu am simtit niciodata E un sentiment ce incepe sa-mi placa

E special ce se intampla cu noi Avem si soare,dar avem si ploi
.Mi-e dor de tine minut dupa minut pe zi ce trece parca te iubesc din ce in ce mai mult

Nimeni nu mi te va lua,nimeni nu ne va desparati,nimenic si nimic nu ne va face sa ne certam Asa ca gandestete-te la viitor si obisnuieste-te cu mine

sper sa-ti ajunga funditzabig grin