| dragos...100% a întrebat:

Cine stie nistetrucuri magice? repede va rog mult!

2 răspunsuri:
| retouchan a răspuns:

Aici este un site cu un video in care iti explica trucul cu carti:
http://www.iluzieoptica.com/......te-366.htm
Sper sa fie bun;)

| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a răspuns:

1)de ex. bagati o mana intr-un buzunar si cealalta in celalalt buzunar si incearca cu putere sa le impigi timp de 40 de secunde. apoi scoate mainile si lasa-le usor in jos. vei observa ca ele se ridica
2)tine degetele aratatoare de la ambele maini tine-le fata in fata. apoi roga o persoana sa se prefaca, ca vrea sa iti lege degetele dar doar mimand. vei observa ca degetele tale se apropie fara a fii atinse.
3)ia de mana o persoana si roag-o sa inchide ochii si sa se gandeasca la ceva foarte urat care il/o sperie. tine-o de mana si inchide si tu ochii. cand ea se va gandi tu o sa vezi in mine ceva care vine spre tine si te sperii.

atatea stiu deocamdata... daca mai gasesc te anunt eu

bye-bye