| spintecatoru a întrebat:

Cine stie un nume de fata care sa nu se termine in A?

47 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ::::Diana::::: a răspuns:

Roxi.Numele meu.happyIti mai zic cateva: Carmen, Alice.Atat stiu.

| onisorhoha a răspuns:

Zoe ceausescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lorelai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai:Heather, Nicolle, Beatrice, Lindsay, Carmen, Brigette, Annie, Kimiko, July, Lili, Gwen...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ZUzU:X, spintecatorul nu a mentionat nimic de nume romanestiwinking. Si apoi, ai putea tu sa ne dai un nume romanesc de fata care nu se termina in a?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alice, Nicolle, Ino, Leto, Rosse - Marrie, Rose, Cami, Io, Miriam, Pierrette, si cateva sute de nume chinezesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carmen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carmen

| ZambescSiGata a răspuns:

Ingrid, iris, miriam, naomi,.laughing:X:X:X

| myam33a a răspuns:

Lili

| cristiano_6675 a răspuns:

Gabi,

| bianka_7238 a răspuns:

Ariel

| Sssh! a răspuns:

Alice, Beatrice, Claire, Carmen, Isabel, Jeni, Lori, Nina, Nichita, Naomi, Roxanne.
Chiar daca nu sunt toate nume romanesti, le mai intalnesti pe la noi prin tara.Imi dai fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| alexxa17_1065 a răspuns:

Alice, hillary, lizzie, demi, celine, kate, kirsten, agnes, brigitte, edit, erin, naomilaughing, iris, zoe, odette, chanelle, asi, aylin, margot, yeliz, armagan, janette, clodette, elodie, sol, elaine, annelisebig grinastept funditehappy

| diego82 a răspuns:

Carmen e nume tiganesc!