| Bobby26 a întrebat:

Ia sa vedem cine stie. Ziceti 3 nume de femei, nume romanesti, care sa nu se termine in "a", dar sa nu fie porecle sau prescuratari...numele intreg

REPET NUME ROMANESTI

9 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Greu :-o.
ok.ma dau batuta

| deniisu a răspuns:

Carmen,lili,mimi(eu le-am vazut in buletin)acum nu stiu cat is de romanestilaughing

| ch0c0latemix a răspuns:

Carmen,ruth,naomi

| Coco_3708 a răspuns:

Carmen, Naomi, Zoe, Beatrice, Alice, Doris

| cristiano9 a răspuns:

Ingrid
Carmen
Iris
Betty sau Beatrice

| ღByByღ a răspuns:

Carmen,Alis,Naomi,Doris,Ingrid...Am zis mai multe si stiu persoane care poarta numele asteatongueFunda?

| Roxii_3412 a răspuns:

Zoe Ingrid...Nu mai stiu.Zi tu!

| Bobby26 explică:

Carmen e 1 dintre ele
naomi nu e romanesc lili e prescurtare de la liliana deci mai cautati. beatrice e englezesc

| KinderMaxim a răspuns:

Maria
Ioana
Mirela