| andreycool007 a întrebat:

Spuneti-mi un nume de fata care sa nu se termine in -A-.Sa stiti ca exista. Dar voi?

19 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Beatrice, Katerine, Flor, Lory, etc

| Barajag a răspuns:

Ingrid, Elisabeth, Irene, Simone, etchee hee

| Elena1234456 a răspuns:

Alice

| marrr a răspuns:

Ingrid, Carmen- insa acestea sunt nume provenite din alte limbi, dar se folosesc si la romanitongue

| Cσσкiє a răspuns:

Carmen, Ingrid happy

| juniper a răspuns:

Carmen, Ingrid, cam atat ar fi, restul sunt din alte tari, de exemplu Naomi e in maghiara, se pronunta Noemi.

| Betty a răspuns:

Beatrice(daica eusmug), Isabel, Deborah, Natalie etc.

| madalicious a răspuns:

Adrienne, Laurette, Belen, Helenhappy

| Farcas a răspuns:

Carmen, Nichole, Beatrice:d

| airflower a răspuns:

Naomi

| BuLLetBtwin a răspuns:

Carmen, Beatrice happy

| love44katyp a răspuns:

Carmen e singurul romanesc

| Miss Sintetic a răspuns:

Pai eu am 4 prenume care nu se termina in a [adica toate] : Ingrid. Beatrice, Helen, Charlotte.

| Mădălina_2296 a răspuns:

Carmen, Ingrid, Naomi, Gaby ( de la Gabriela ) Lili, Any, Madi, Amelie, Jasmin, Ayline (turcesc), Flori, Adi, Gigi, Isabel, Sophie, Jeni, s. a. m. d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heather, Bridgette, Gwen, Lindsay, Taylor, Avril, Lucy, Laurette, etcwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hhehhe., carmen-numele meubatting eyelashes. Ce popular ehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca ecxista acel nume este nicol

| naomy9799 a răspuns:

Naomy, Carmen, Rut, etc.

| beatriz_1407 a răspuns:

Beatrice (ca doar e numele meu ):X:X:X