| bianca2010 a întrebat:

Cine stie un sport pentru mine(din oradea), daca stiti spuneti-mi adresa.
va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Alina21n a răspuns:

Heylove struck Si eu sunt din Oradea, si am facut ceva sporturi la viata mea. Am facut 7 ani de gimnastica dar mai ales dans modern la ARS NOVA(str. Cantemir ). Ce inseamna dans modern? Faceam dans solo, in duet sau cu grupul pe diferite teme. De asemenea poti face hip-hop sau breakdance. Aici ai multe optiuni ca BoomBox sau MnQ.Aceste cluburi au fiecare site, nu stiu sa-ti zic adresa exacta. Sau poti sa fac dans de societate, dar nu stiu sa-ti zic exact denumirea cluburilor.
De asemenea la ARS NOVA sunt tot felul de cursuri saptamanale gen zumba sau step sau tot felul de chestii. Este un curs pe care il ador:X si se numeste Canguroo Jumps, adica iti dau niste pantofi cu care sari, ii foarte fain, nu cred ca pot descrie. Cam atat cu dansul
POti face baschet, dar nu stiu unde
Poti face handbal, dar din nou habar n-am unde.
[Poti face inot la bazinul olimpic.
Poti face cross, don't know werestraight face
CAm atat mi-a venit pe moment. Sper ca te-am ajutat:* Fundaaa?