| necunoscutul a întrebat:

Cine va fi ales presedintele Romaniei?

Răspuns Câştigător
| dragosh a răspuns:

Eu cred ca terminatul de Geoana o sa iasa presedinte.Si o sa ne faca "varza" cu proiectul lui prin care o sa lege portul Constanta de marele port Shanghai sau asa ceva.big grin

12 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Basescu.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Base sau Geoana.

| daniDeeDee a răspuns:

Cred ca tot Base.

| xD101 a răspuns:

Cine primeste cele mai multe voturi acela va fi ales presedintebig grin

| alinutzacodruta a răspuns:

Base sau Geoana big grin cred big grin

| maimutzica a răspuns:

Chiar mai conteaza? oricum tara asta e din ce in ce mai rau...acum multi promit diverse chestii... iar dupa alegeri se divedesc a fi niste mincinosi. Zilele astea am vazut un discurs al lui Base`...si spunea atatea lucruri...ca eram pe punctul de a-l crede... spunea ca o sa faca multe daca va fi ales... dar ma intreb .in astia 5 ani in care a fost presedinte, ce a facut pentru tara noastra? doar s-a umplut el de bani...imi pare rau de tara asta...cand vad asemenea "oameni" la conducere...

| adyttu a răspuns:

Imi doresc un presedinte intelept, drept si stabil dpdv moral... voi incerca sa votez cu V...

| blackkrose a răspuns:

Cel care promite mai multelaughing)..bye

| necunoscutul explică:

Toti care se termina in "escu ori AntonescU sau Oprescu

| necunoscutul explică:

Toti care se termina in' escu, au avut noroc de ani de zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Unul din concurenții actuali!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vadim