| warwara a întrebat:

Cine vrea sa fie reprezentant/lider Avon? Beneficiati de reduceri intre 15-30% si de produse cadou!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna interesant!
Insa as vrea sa stiu.catalogul de comanda trebuie cumparat? Care e comanda minima? De unde ar trebui preluata comanda?

4 răspunsuri:
| Andreea_8014 a răspuns:

Da, suna foarte bine.
Dar.am aceleasi intrebari ca si @sexygirl, si inca una trebuie sa ai o varsta anume?

| JeSa a răspuns:

Nu si mersi. de propunere...
Bafta!

| warwara explică:

Primesti cate 2 brosuri la fiecare comanda, cate una in avans pentru urmatoarele 2 campanii. comanda se face online si iti vine la usa in max 2 zile! comanda minima pentru a lua discount e 110 lei!

| warwara explică:

18 ani, dar se poate inscrie mama/bunica/sora mai mare/tata, etc pentru tine... scuze, dar raspunsurile mele ajung cu intarziere pentru ca sunt noua sad