| alexandrabana a întrebat:

Esti aici un lider de Avon? Vreau sa intreb, ca voi unde gasiti cea mai multe reprezentant?

2 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

In primul rand incepi cu prietenele tale, cunostinte, familie.
Important e sa-ti comanzi mai multe cataloage, deoarece mai sunt fete care isi pun un singur catalog, pe care il distribuie la fiecare persoana pe rand. E aiurea asa.
Important este sa fii sigura pe tine, sa-ti cunosti munca si ceea ce vinzi.
Vizioneaza toate ofertele si tinele minte, pentru a le spune celor interesati de ele.
Incearca sa-ti faci mai mult tupeu in public.

Take care.

| RyCarina a răspuns:

Pai de exemplu vorbeste cu coordonatoarea ta sa mergi la un stand Avon sau de pe net? dar numa daca esti sigur de aceea persoana