| pwp a întrebat:

Cine vreti sa castige duelul?(dansez pentru tine)
fundalove struck

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nicola cu partenerul ei.

P. S. sa nu se confunde, vorbesc de duel, nu de intregul concurs.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tocmai a castigat Nicola. Ma bucur mult. Desi imi pare rau pentru Bogdan si partenera lui (ce plange saraca fata).

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Adela Popescu si Licahappy

mariana
| mariana a răspuns:

Bogdan, sper sa reuseasca in aceasta seara.

| clauss a răspuns:

Mi e indiferent

| anyska a răspuns:

Pai nu m-am uitat aseara pana la capat deci nu stiu sigur cine e la duel. Am inteles ca e la egalitate si ca vor fi 3 perechi la duel... dintre care sper sa castige Ella si Octavian. Cred ca a plecat seara trecuta Bogdan si Ana-Maria nu? Nu vroiam sa plece ei crying(!

| elena17pb a răspuns:

Cred ca nicola va castiga

daca castiga nicola imi dai funda?

| misslicurici a răspuns:

Vreau sa castige Ela! Hai Ela!