| anonim_4396 a întrebat:

Cineva mi-a bagat idu pe http://www.idurimess.com/ cum il sterg, va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Sti, priveste si tu viata la fel cum o privesc eu happy, si anume partea plina a paharului happy
Ce-are ca ti-a postat id-ul acolo, merge nene, o sa-ti faci mai multi prietenihee hee

2 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bizzare are dreptate!winking Nu prea ai cum sa il stergi de acolo.Schimba-ti id big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine schimba'lwinking Nu cred ca ai sanse sa'l stergitongue