| PunkyA a întrebat:

Colectionati ceva? Daca da, ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fiecare data cand citesc ceva care imi place, imi notez. Prin urmare, se poate spune ca am o colectie de... citate?

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Colectionez fani, oameni falsi dusmanii(pai ce pana mea numai Guta sa aiba?waiting)

| Silvia a răspuns:

Fire de păr.

| Barajag a răspuns:

Delfini, imi plac enorm de mult si mai ales imi poarta noroc, am un inel cu delfin de 15 anibatting eyelashesTu colectionezi ceva?big grin

| Nicoleta a răspuns:

Vederiwinking

| User a răspuns:

Bani.

| fluturas a răspuns:

Servetelehee hee

| Rukhsandra a răspuns:

Nebuni- toti nebuni depresivi se gasesc la mine in listawinking

| nobody_9468 a răspuns:

Amintiristraight face.

| Alisa a răspuns:

Fluturi (nu reali). Am in toata camera, toate lucrurile mele, rar gasesti ceva care sa nu contina fluturi. :X

| AliceHappyGirl a răspuns:

Reviste si cercei happy Tu?batting eyelashes

| GuessWho a răspuns:

Servetele de masa.
AM avut 1045.pana cand mi-a mai aruncat mama.momentan mai am doar 520.sunt toate culorile toate modelele:X
Tom si jerry:X mos craciun:X cele mai frumoase.colectionez de 7 anihappy

| Alina0491 a răspuns:

Colectioonez calendare de alea micute, am putin peste 300...

| Adina a răspuns:

De servetelebig grin
; x
U?:-d

| Ecou a răspuns:

Pachete de carti happy

| SatanaInIzmene a răspuns:

Suflete! Ai de dat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monede.