CONCURS: Castiga cele mai tari accesorii pentru petrecerea ta

Pentru ca stim ca o perioada plina de distractii pentru multi dintre voi, alaturi de prietenii de la Mindblower.ro, site-ul cu cadouri iesite din minti, va invitam la un concurs.

Putem la bataie super un set de accesorii pentru petrecere, fie ea nunta, petrecere de burlacite, botez, aniversare sau majorat. Setul contine 20 de accesorii diferite, de la mustati la ochelari, palarii, cravate si buze, toate realizate din materiale fine.

Daca si tu vrei sa-ti condimentezi distractia cu amintiri memorabile, tot ce trebuie sa faci este sa ne spui care e urmatoarea petrecere din viata ta pe care abia o astepti. Ti-ai facut deja planuri pentru ea?

Va asteptam raspunsurile pana pe 12 august si nu uitati ca in aceasta perioada avem concursuri in paralel cu premii haioase, asa ca puteti participa si la cel de aici.

54 răspunsuri:
| stefaniaaaaaa a răspuns:

Abia astept vinerea care vine! Pe 14 si pe15 august va fo botezul finului meu Chilrila Paul! Daca voi castiga ne vom distra caci au nevoie si de niste lucruri haioase!

| Mimzy a răspuns:

Urmatoare petrecere va fi a celei mai bune prietene ale mele si vreau sa ii fac o petrecere surpriza, pe data de 28 august! ^_^

| Joker1305 a răspuns:

Pe 5 octombrie este ziua mea de nastere! O sa fie o super petrecere, toata lumea va fi imbracata in alb si la ora 21:15 toata lumea se va opri din tot ce face si va incepe sa danseze Gangnam Style big grin O sa fie super!

| alexandrafocus a răspuns:

Pai peste 2 saptamani, voi veni in Romania de la aproape 3000 de km, nu mi-am mai vazut prietenii si familia de 2 ani.Iar mami a mea ne-a pregatit o petrecere la mare.Deabea astept!

| Mariuca4562 a răspuns:

Pai prietenii mei nu stiu happy, dar vreau sa le fac o petrecere surpriza pentru sarbatorirea a 5 ani de prietenie minunata si originala, pentru fiecare zi petrecuta cu ei, pentru fiecare bataie cu apa, cu frunze toamna, cu bulgari si multe alte evenimente care au fost minunate.Petrecerea ar costa ceva, dar se merita, cu toate ca recunosc la noi banii nu cad din cer, dar este pentru o cauza nobila.M-ati ajuta enorm! Multumesc ca mi-ati citit mesajul! :*

| Mariuca4562 a răspuns:

Cum se anunta castigatorul?

| OnStepToDie a răspuns:

Balul Bobociloro sa fie next party laughing o sa fiu cea mai buna spectatoare laughing cred ca o sa ma distrez de minune privindu-i pe concurenti devil

| pikakatejulia8 a răspuns:

Eu astept (un party cu prietenele mele) un party genial (am asteptat petrecerea aceasta de 2, 3 saptamani) va fi un party deoarece eu cu 5 prietene implinim 10 ani de cand ne cunoastem cel m-ai bun lucru pe care s-a intamplat pana acum ..petrecerea va fi la una dintre prietenele mele (la o casa) noi singure nebunie laughing)))))))))))petrecerea va fi pe 25 august (iar in 27 august ziua surori)iar pe 17 (ziua bunici)=) bye

| alexutza02matza a răspuns:

Astept cu nerabdare petrecerea de Craciun organizata de scoala mea, dar petrecerea organizata de mine pe care o astept cu nerabdare este cea de ziua mea, care, din pacate, va fi abia anul viitor!

| lablocsuperfan a răspuns:

Pe 9 septembrie e ziua mamei mele si as vrea sa fac ceva deosebit. O sa o duc la Castelul Peles, ne vom plimba cu telecabina, vom merge in parc sa se distreze si ea, iar apoi vom merge la un restaurant ca sa mancam, pentru ca vom fi prea obositi ca sa mai dam o petrecere acolo.

| dragonu3 a răspuns:

La balul bobocilor abia astept laughing

| LittleLady1 a răspuns:

Urmatoarea petrecere va fi Balul Bobocilor si ma gandesc de pe acum la tinuta big grin apoi urmeaza ziua meea happy

| Enciu_Natalia_1997 a răspuns:

Cadou pentru majoratul celei mai bune prietene big grin

| extremer11 a răspuns:

Desi mai este ceva timp pana atunci, astept cu nerabdare balul de absolvire!

| JoannaC a răspuns:

Beach Party..pe malul marii,muzica de vara, faclii aprinse, cockteil-uri, dans, balaceala noaptea in mare si stat la povestiri pana dimineata. big grin

| sbjdbdjdjchdcdbcdbcjdcjdbcd a răspuns:

Urmatoare petrecere a mea va fi cu toti prietenii,, va fi ca o revedere dupa 3 luni! Nu ne-am vazut trei luni asa ca acum pe 18 dam o petrecere foarte frumoasa! Vor curge valuri de muzica si dde distractie! Ura!

| Bodea_Stefana_1990 a răspuns:

Buna, ma numesc Stefana iar viitoare mea petrecerea este cea la care voi implinii 15 ani, pe 27 septembrie! Nu mi-am facut planuri, dar vreau sa fie ceva care sa nu uit pre usor!

| iulika009 a răspuns:

Petrecerea de ziua surorii mele

| Roz_Botikutz_1981 a răspuns:

Abia astept petrecea de la ziua dee nastere a iubitului meu.Pe 5 Octombie

| LilStrawberry a răspuns:

Urmatoarea petrecere pe care o astept este ziua mea de nastere de 19 ani pentru ca nu mi-am sarbatorit majoratul si vreau sa recuperez la varsta de 19. laughing Nu mi-am facut planuri ca mai e ceva timp, dar sper sa fie memorabil.

| malware a răspuns:

Urmatoarea petrecere este Balul Bobocilor unde voi dansa cu toate fetele care-mi ies in cale.

| Mariana_Alexandra_1997_tWRx a răspuns:

Balu bobocilor o da : >

| Mateea405 a răspuns:

Abia astept petrecerea de Halloween

| qNuConteaza a răspuns:

Urmeaza "motul" fratiorului meu si sunt curioasa ce o sa aleaga de pe tava, poate alege o mustata laughing