| Cătălina a întrebat:

Considerati utila "intretinerea" unui blog personal?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In fond, pe blog poti sa scrii orice-ti trece prin cap. Scrii ce te framanta, scrii lucruri care iti plac sau care te deranjeaza. Blogul il "intretii" mai mult pentru placerea ta personala de a scrie.
Eu scriu pe blogul meu rar; in special atunci cand ma revolta ceva si simt nevoia sa urlu de furie. Putin imi pasa daca ma citeste cineva. Eu imi descarc frustrarea scriind. Daca sunt si altii de aceeasi parere, isi lasa comentariile. Daca nu, putin imi pasa.

| Fazzoletti a răspuns:

Daca te referi la faptul de a avea un blog, ei bine, eu spun da, deoarece daca esti talentat/a la scris, poti sa iti ordonezi gandurile si sa scrii ce vrei, iar prietenii tai sau alti oameni, pot aprecia talentul tau