| teo3D a întrebat:

Copiilor din sibiu le cer ajutorullaughing...cine ma poate sfatui ce liceu e mai bun Goga sau >>Lazar:: ca habar n-am la care sa mergcrying...am medie nu va speriatiwinking

4 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Eu zic sa mergi la Brukenthal. Da' nu la liceu, la generala. Fosta mea profa' de romana preda acolo, poate-ti va fi de ajutor.

| Assassins a răspuns:

Peii daca iti place mathematika du-te la Lazar doar ca acolo nu mai e clasa d filo daca stii. Daca nu iti place mathematika du-te la Goga ca profilul d filo e ft dezvoltat, au cei mai buni profesori acolo.Crede`ma si soramea e in aceeasi situatie numai ca ea nu le prea are cu mathematika si d aceea merge la la Gogahappy. Sper ca te-am ajutathappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Goga ii mai bun

| DeiuȘca a răspuns:

La goga es supersunt acolo, este liceu de nota 10!