| emy a întrebat:

Craciun fericit si un An Nou asa cum vi-l doriti!

Răspuns Câştigător
| Laurentiuuu a răspuns:

Multumesc la felwinking Sa Speram ca Romania va ajunge mai bine in toate domeniile :X La Revedere smug

7 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Multumim mult, la fel si tie.
Numai bucurie.

Un An nou fericit si bine vestit.

fundita? puppy dog eyes

| FaraNume_7993 a răspuns:

Mersi la felkiss

| Marynna a răspuns:

Iata vine Mos Craciun, fara sanioara,
Un ren e bolnav nu-i zapada afara,
Dar in sacul lui are incarcate,
Sincere urari, multa sanatate
Doar belsug in casa si o viata frumoasa
LA MULTI ANI

sarbatori fericite si tie>big grin

| emy explică:

@Coches:Si eu sper acelasi lucru.Si ma bucur sa vad ca mai sunt si alti oameni care spera. Din pacate, o mare parte dintre noi, romanii, si-au pierdut speranta, ceea ce mi se pare un lucru extraordinar de rau.Cred ca cel mai lucru din lumea asta, e sa-ti pierzi speranta si credinta.Acestea sunt doua lucruri care te tin in viata, dau sens vitii tale si te ajuta sa depasesti mai usor greutatile. Dar daca le pierzi si pe astea, nu mai ai nimic.Eu cred ca ar trebui sa avem incredere in Dumnezeu, oricat de greu ne-ar fi. El poate face mai mult decat putemsa ne gandim noi si, in plus, El stie mai bine decat noi ce e bine pentru noi, si ce nu.Doar de asta se numeste Dumnezeu, nu? El este Atotputernic, deci poate face mai mult decat putem noi sa ne dam seama. Asta e parerea mea.

| emy explică:

Scuze, nu stiu de ce am scris Coches.Cred ca am confundat doua nume.De fapt, ultimul meu rasouns raspuns era pentru Laurentiu.Imi cer scuze inca o data!

| Mihai7best a răspuns:

Mersi la fel >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi la fel.Sa ai parte de tot ce iti doresti.

Pa, pa