| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cred ca omul e prea preocupat de moartea lui si prea putin isi traieste viata, tu ce crezi?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti o sa murim si toti traim in prezent.
Fiecare persoana traieste in felul lui datorita circumstantelor diferite ale vietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, crede-ma ca daca toti am fi preocupati de moartea noastra, am ajunge sa ne implinim toate pasiunile & toate visele.

O SA MORI!
Sa stii ca pentru unele persoane, inclusiv pentru mine, aceste 3 cuvinte sunt pe cat se poate de motivationale.

PS: Vreau sa ajung rank 1 pe TPU.ro, aici este videoclipul de prezentare a proiectului: https://www.youtube.com/watch?v=MTLY2OKvWkk

| AndreiWeisz a răspuns:

Eu cred ca tu esti prea preocupat de idei despre viata, in loc sa-ti traiesti viata.